! Pozvánka na tento víkend ! 

 

 

------------------------------------------------------------

Novinky

Béčko vítězí ve Finále okresního poháru FAČR dospělých 4:1 a stává se tak držitelem “Putovního poháru starosty města Znojmo”!

 
 

Béčko pomalu a jistě vyhlíží finále Okresní pohár FAČR dospělých, které je na programu už příští pátek!

 
 

Finále Okresního poháru FAČR dospělých se blíží 

a naše béčko bude u toho!

Je to tady! Dne 10.6. nás opět čeká svátek okresního fotbalu. Finále okresního poháru mezi týmy Dobšic a Litobratřic. Aby toho nebylo málo, tak si zde finále zahrají i týmy přípravek a to jak mladších, tak starších o přeborníka OFS Znojmo.Tím náš fotbalový svátek nekončí. Fotbal jako celosvětový fenomén má obrovskou sílu. A to v tom, že dokáže lidi nejen sbližovat, ale dokáže jim i pomáhat. A proto jsme spojili síly s nadací Kopačky pomáhají. A vytvořili mini projekt na podporu fotbalu a těch, kteří pomoc potřebují. Tímto si vás dovolujeme pozvat na charitativní utkání dvou bývalých hráčů 1.SC Znojmo a to Matúše Lacka a Radka Buchty pod záštitou nadace Kopačky pomáhají. Jsme rádi, že můžeme spojit příjemné s užitečným fotbal pro dobrou věc. Více na: www.facebook.com/okresnipoharfacrdospelych/ / www.facebook.com/kopackypomahaji

Červen ve znamení turnajů!

18. června se na hřišti Sokola Dobšice pořádají hned dva turnaje mládeže a to 15. ročník memoriálu Josefa Nesnídala pro ročníky 2011 a mladší, který se odehraje na umělé trávě. Souběžně s memoriálem se na přírodní trávě odehraje 14. ročník turnaje "O pohár starosty Dobšic" určený pro ročník 2007 a mladší.

 
Pravidla turnajů jsou přístupná v sekci "Soubory ke stažení"
 
 
 

Dětský pětiboj je zpět!

 

Pozvánka na pálení čarodějnic 

 

Turnaj OFS Znojmo a OFS Třebíč pro starší žáky

    Turnaj se hrál v neděli 13. 3. 2022 na hřišti s umělým povrchem v Jevišovicích za účasti 10 družstev OFS ZNOJMO a OFS TŘEBÍČ. Naši kluci odehráli velmi dobrá utkání ve skupině B s výsledky: 

    Dobšice – Jaroslavice 1:0, Dobšice-Mor. Krumlov 1:2, Dobšice-Šatov 2:0, Dobšice- Mor. Budějovice 1:1. Velmi těsně jsme obsadili 3.místo ve skupině. V zápase o umístění, tedy o 5. místo nás čekal soupeř z Čáslavic/Šebkovic. V tomto utkání jsme zvítězili 2:0 a obsadili 5. místo v turnaji.

    Děkujeme všem trenérům a rodičům za dopravu, organizaci a všem hráčům za příkladnou reprezentaci oddílu kopané Sokola a obce Dobšice!!!

Ing. Radek Burcin, manažer mládeže

 

Zimní fotbalový kemp dětí a mládeže v Dolní Cerekvi 2022

    V termínu od 2. 2. do 4. 2. 2022 se konal (již po šesté), zimní fotbalový kemp dětí a mládeže. Kemp měl 23 účastníků (děti 10–15 let). Ubytovaní jsme byli přímo ve sportovní hale a stravování měli zajištěné v jídelně místní ZŠ. Připravené výborné podmínky byly nad naše očekávání a mohli jsme tak splnit všechny protiepidemické opatření COVID-19. Za to moc děkujeme městysi Dolní Cerekev!!!
    Pro mladé fotbalisty jsme připravili několik tréninkových jednotek zaměřených na individuální rozvoj fotbalových dovedností, nácvik herních situací a fyzickou přípravu. Účastníci kempu byly rozděleni do 4 družstev (jedno družstvo trenéři). Bylo odehrálo několik turnajových utkání těchto družstev v kopané, vybíjené a florbalu. Kluci se představili jako výborný a perspektivní kolektiv a zaslouží si velkou pochvalu a poděkování za tréninkovou i volnočasovou snahu a zájem. Poděkování patří také všem zúčastněným "dospělákům"- Jardovi Dúckému, Karlu Fialovi, Broňovi Polákovi, Romanu Vítoňovi a Edovi Olejovi, kteří v době své dovolené kemp zorganizovali a umožnili dětem prožít pololetní prázdniny v tomto kolektivu. Už nyní přemýšlíme nad dalšími akcemi tj. účast na mezinárodním turnaji v Bregenzu (Rakousko) – 120 týmů z Evropy, dětským pětibojem, turnaji pro kategorie U9, U13 a U15 a letním kempem mládeže v našem sportovním areálu. 

    Zimní fotbalový kemp dětí a mládeže by se neuskutečnil bez finanční podpory naší Obce Dobšice. Moc děkujeme !!!!!
Ing. Radek Burcin, manažer mládeže

 

Pronájem sportovišť

 
Umělá tráva 

- 400 Kč/hod

- možnost pronájmu šatny 100 Kč 

- možnost osvětlení hřiště 200 Kč/hod

Kontakt: +420 603 533 967

Tenisový kurt

- 100 Kč/hod

- možnost pronájmu šatny 100 Kč 

Kontakt: +420 605 809 498

(více v sekci "Sportovní areál")